لوبیا قرمز مادلین عجیبی که با خوردنش گروه خونی شما تغییر می کند

لوبیا قرمز مادلین یا لوبیا قرمز که از نظر علمی با نام Phaseolus vulgaris شناخته می‌شود رنگ قهوه‌ای مایل به قهوه‌ای است و شبیه به شکل کلیه انسان است و به همین دلیل نام آن را گرفته‌اند و این محصول از ابتدا روی زمین بوده است.

همانطور که انسان ها از وجود «ابتدای» پیشرفت کردند و شروع به شخم زدن زمین کردند، لوبیا جزو اولین محصولاتی بود که رشد کرد.

لوبیا نقش مهمی در تاریخ بشر بازی کرد – آنها از اولین غذاهای انسان بودند که از طریق آن شرایط زندگی طولانی مدت امکان پذیر شد.

لوبیا قرمز که از نظر علمی با نام Phaseolus vulgaris شناخته می‌شود، رنگ قهوه‌ای مایل به قهوه‌ای است و شبیه به شکل کلیه انسان است و به همین دلیل نام آن را گرفته‌اند.

این محصول از ابتدا روی زمین بوده است. همانطور که انسان ها از وجود «ابتدای» پیشرفت کردند و شروع به شخم زدن زمین کردند لوبیا جزو اولین محصولاتی بود که رشد کرد. لوبیا نقش مهمی در تاریخ بشر بازی کرد آنها از اولین غذاهای انسان بودند که از طریق آن شرایط زندگی طولانی مدت امکان پذیر شد.

لوبیا

در تمدن مدرن آنها ابتدا در پرو ظاهر شدند. بازرگانان هندی آنجا هنگام سفر به سراسر آمریکای جنوبی و مرکزی لوبیا  را در سفر با خود حمل می کردند و در نهایت لوبیا در بین مردم آن منطقه رایج شد.

به طور مشابه اروپایی ها در قرن پانزدهم توسط مسافران اسپانیایی که از سفرهای خود به دنیای جدید به اروپا باز می گشتند با لوبیا آشنا شدند.

حبوبات نه تنها ارزان هستند، بلکه منبع بسیار خوبی از پروتئین هستند و همین امر باعث محبوبیت آن در بسیاری از نقاط جهان شده است.

محتوای پروتئین آن حتی ملوانانی را با خود حمل می کرد و در نهایت کشتی های اسپانیایی و پرتغالی لوبیا را به قاره های آسیا و آفریقا بردند. امروزه بسیاری از کشورها به صورت تجاری لوبیا تولید می کنند که بزرگترین آنها هند، چین، ایالات متحده آمریکا، اندونزی و برزیل است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.